Witamy na platformie edukacyjnej Publicznej Szkoły Podstawowej w Jedlni. Poniżej przedstawione są kategorie, w których znajdują się zajęcia z poszczególnych przedmiotów nauczanych w naszej szkole.

Tygodniowy harmonogram zajęć w trybie nauczania zdalnego

 

IV
VA
VB
VIA
VIB
VIIA
VIIB
VIII

PN.

j. polski matematyka matematyka j. polski j. polski j. polski j. polski j. polski
j. angielski historia historia j. angielski matematyka j. angielski j. angielski j. angielski
plastyka plastyka plastyka geografia geografia fizyka fizyka fizyka
  technika technika     wych. fiz wych. fiz wos

WT.

matematyka j. polski j. polski j. polski j. polski matematyka j. polski matematyka
informatyka informatyka matematyka matematyka j. angielski historia matematyka historia
przyroda geografia informatyka biologia biologia j. niemiecki historia chemia
  muzyka muzyka     religia j. niemiecki j.niemiecki

ŚR.

j. polski matematyka j. polski matematyka matematyka j. polski matematyka j. polski
j. angielski j. angielski j. angielski informatyka informatyka matematyka j. angielski j. angielski
muzyka biologia biologia historia historia chemia chemia biologia
      technika technika plastyka plastyka wych. fiz

CZ.

matematyka j. polski matematyka j. polski j. polski informatyka j. polski matematyka
religia matematyka religia j. angielski j. angielski j. angielski informatyka informatyka
historia religia geografia wych. fiz wych. fiz biologia biologia geografia
technika   wdż  muzyka muzyka muzyka muzyka edb

PT.

j. polski j. polski j. polski matematyka matematyka j. polski matematyka j. polski
matematyka j. angielski j. angielski religia religia matematyka geografia matematyka
wych. fiz wych. fiz wych. fiz plastyka plastyka j. niemiecki religia j. niemiecki
     g-wych     geografia j. niemiecki  

 


Harmonogram konsultacji przedmiotowych klasy ósmej
od 25 maja 2020 r.

 PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
j. polski
  16:00  
j. angielski
  17:00  
j. niemiecki
18:00    
historia
 15:00 
 
wos
    15:00 
geografia
  15:00  
biologia
16:00    
chemia
   16:00 
fizyka
15:00    
matematyka
 16:00   
informatyka
    15:30
edb
  18:00  

 


Course categories

Klasa 2 (11)